Çaycuma İlçe Başkanı Kemal Baştürk ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gelecek Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret eden Cin, sosyal medya hesabından İl Başkanlığı'na atanmasının ardından açıklamalarda bulundu. Öte yandan Kilimli İlçe Başkanlığı'na ise yine Davutoğlu tarafından Sevinç Balta atandı. 

Cin açıklamasında şunları ifade etti;

Mustafa Çağlayan'dan zam eleştirisi! "Enflasyonun çok çok üzerinde zamlar yaptılar" Mustafa Çağlayan'dan zam eleştirisi! "Enflasyonun çok çok üzerinde zamlar yaptılar"

"Bugün Gelecek Partisi Genel Merkezi'mizde Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'ndan Zonguldak Gelecek Partisi İl Başkanlığı yetki belgemizi aldık. Kilimli ilçe başkanı Sevinç Balta hanımın yetki belgesini aldık. Böylece sekiz ilçe başkanı tamamlanmıştır.

Bizlere bu görevi layık gören Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'na,Teşkilat başkanı ve başkan yardımcılarına ve bu görevde beni destekleyen Mustafa Kutayer ve ekibine ve ilçe başkanı arkadaşlarıma teşekkür ederim. Siz Gelecek Partisi gönüllülerinden desteklerinizi bekliyoruz. Yolumuz açık olsun" dedi.