Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi ve teşkilat üyeleri ile birlikte projelerini yerinde açıklamaya devam ediyor. Başkan Alan, Kapuz- Orta Kapuz Birleştirme projesinin kendisini 7 proje içinde en heyecanlandıran proje olduğunu ifade etti.
Alan’ın sosyal medya hesabındaki paylaşım şu şekilde:
“‘İl Başkanımız Sn. Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanımız Sn. Hüseyin Yıldız, MHP Merkez İlçe Başkanımız Sn. Çağatay İpekçi ve teşkilat üyelerimiz ile birlikte şehrimizin vizyon projelerinden biri olan KAPUZ - ORTA KAPUZ BİRLEŞTİRME Projemizin tanıtım bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdik.
Doğal güzelliği ile hemşehrilerimizin en çok tercih ettiği ve restorasyon çalışmalarını tamamlamamız ile birlikte daha modern ve kullanışlı hale getirdiğimiz Kapuz Plajı’mızı Tersane ile birbirine bağlayacak, kesintisiz bir yürüyüş hattı ile 3 ayrı plaja sahip olacağız.
‘1 Plajımız Haftanın 7 Günü Hanımefendilerimize Hizmet Edecek’
Aynı zamanda seyir terası ile yürüyüş yolları, hemşehrilerimizin denizle olan bağını güçlendirirken, turizm açısından da şehrimize büyük avantajlar sağlayacak. Bir plajımız ise haftanın 7 günü hanımefendilerimize hizmet edecek. “
Editör: Şeyma Kaya