"Açılış değil halk ayaklanması!" Çetin Bozkurt, Ulupınar'ı hedef aldı! "Açılış değil halk ayaklanması!" Çetin Bozkurt, Ulupınar'ı hedef aldı!

Muslu Belediye Başkanı Sebahattin Adıyaman, yeni dönemde aday olmayacağını açıkladı.Adıyaman görev Fırat Kabadayı'nın diyerek, Kabadayı'yı ilan etti. 

Zonguldak'ın Kilim İlçesinin Muslu beldesinde belediye başkanlığı görevini sürdüren Sebahattin Adıyaman, değişim çağrısında bulunarak, yüzlerin değişmesi fakat fikirlerin aynı kalması gerektiğini ifade etti. 

Aday adayı olmadığını ilan Adıyaman şu ifadeleri kullandı; "Sevgiyle, saygıyla geçen bir on beş yılı geride bıraktık. Ama yüzler değişmeli. Yani fikirler değişmeyecek ama yüzler de mutlaka değişmeli. Siyasetin her kademesinde böyle olmalı. Bir de yol açmak lazım. Hep ben hep ben. Yani bir trafik kazası düşünün yani. Oldu giderken bir kaza geçirdik. Ben yokum. Ben yoksam ne olacak Yani herkes aslında bu soruları sorması gerekir diye düşünüyorum. Onun için de gençlere bir önünü açalım. Gençlere yol verelim dedik. Geride bıraktığımız bir karamsarlığımız asla yok. Her şey bir eğitim, bir öğretim. Onun için de ben de Fırat kardeşim de on beş seneden beri zaten beraber çalışıyoruz Benden iyi yapacağını da bunu ben biliyorum. Buna inancım da sonsuz. Onun için tüm Cumhuriyet Halk Partisi camiasına, ailemize herkese başarılar diliyorum."