Zonguldak'a atanan hakim ve savcılar belli oldu! Zonguldak'a atanan hakim ve savcılar belli oldu!
AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla  AFAD-DSİ Sel ve Taşkın Risk Azaltma Protokol Töreni’ne katıldı. İçinde Zonguldak’ın da bulunduğu 13 ilde risk azaltma faaliyetlerinde yerli ve millî üretim olan ekskavatörler görev yapacak. Bozkurt; “Sel ve heyelan riski yüksek Karadeniz Bölgemizde Zonguldak’ımızında bulunduğu 13 ilimizde risk azaltma faaliyetlerinde yerli ve millî üretim olan ekskavatörlerimiz görev yapacak” dedi.
Konuyla ilgili Bozkurt’un sosyal medya hesabındaki paylaşım şu şekilde:
“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın iştirakleriyle düzenlenen; “AFAD-DSİ Sel ve Taşkın Risk Azaltma Protokol Töreni”ne katıldık.
AFAD Başkanlığımız ve Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğümüz iş birliğiyle sel ve taşkın risklerini azaltma yolunda, AFAD envanterinde bulunan 111 adet iş makinesinin Devlet Su İşlerinin kullanımına verilmesini kapsayan protokolle; sel ve heyelan riski yüksek Karadeniz Bölgemizde Zonguldak’ımızında bulunduğu 13 ilimizde risk azaltma faaliyetlerinde yerli ve millî üretim olan ekskavatörlerimiz görev yapacak. Derelerimizdeki temizlik ve ıslah çalışmalarına hız verilerek gerekli tedbirler hayata geçirilecek.”
Editör: Şeyma Kaya