Silah Kaçakçılarına 75 ilde ''Mercek-21'' operasyonu! Zonguldak şehirler arasında! Silah Kaçakçılarına 75 ilde ''Mercek-21'' operasyonu! Zonguldak şehirler arasında!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Merkez İlçe Teşkilatı, Gebze’de yapılacak emek mitingi için yola çıktı. CHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, il genel meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle başkanları ile birlikte mesaj verdi.

Zaimoğlu; “Özgür özel'in verdiği her talimatını yerine getirmek için merkez ilçe başkanlığı olarak gece gündüz çalışmaktayız. Hedefimiz partimizi iktidar yapıncaya kadar çalışmak” dedi.

Zaimoğlu’nun basın açıklaması şu şekilde:

“Bugün Kocaeli Gebze'de yapılacak geçinemiyoruz mitingine Merkez ilçe yönetim kurulu, Belediye Meclis üyelerimiz,il genel meclis üyelerimiz, kadın kollarımız,gençlik kollarımız ve mahalle başkanlarımız ile birlikte katılım sağlamak için hareket ettik

Genel başkanımız Sayın Özgür özel'in verdiği her talimatını yerine getirmek için merkez ilçe başkanlığı olarak gece gündüz çalışmaktayız.

Hedefimiz partimizi İKTİDAR YAPINCAYA kadar çalışmak...

Durmak bize HARAM OLSUN...”