Bozkurt'tan Ulupınar'a; "Artık sus ve işini yap" Bozkurt'tan Ulupınar'a; "Artık sus ve işini yap"
İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, 1. Sıra belediye meclis üyesi adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, belediye meclis üyesi adayları ve yaklaşık 2 bin kadar gönüllü seçimlerin son çalışmasını yaptı. Kdz. Ereğli sahilinde yürüyüş yaparak halkı selamlayan Sesli ve ekibi kendilerine destek veren tüm vatandaşlara teşekkür etti.
Çarşı merkezinde de esnafları selamlayan Sesli ve ekibi çalışmalarını İYİ Parti seçim bürosu önünde tamamladı. Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem belediye başkanı Murat Sesli, kendisine destek veren tüm gönüllülerden telefonla eş, dost ve akrabalarını arayarak destek istemelerini talep etti. Sesli burada yaptığı konuşmada “Yaklaşık iki aydır sahalardayız. Girilmedik mahalle, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadık. Diğer iki aday her konuşmasında bizi konuştu. Çünkü Murat Sesli’den korkuyorlar. Seçimi bizim alacağımızı onlarda görüyorlar. O yüzden gece gündüz bizi konuştular. Biliyorum çok yoruldunuz. Ben bizlere güvenen başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Genel Başkan Yardımcımız Burak Akburak, İlçe Başkanımız Yasemin Erdoğan ve yönetimine, Op. Dr. Evrim Balbaloğlu’na birlikte çalışmaktan onur ve gurur duyduğum belediye meclis üyelerimize, bizimle birlikte sahada basmadık yer bırakmayan tün gönüllülerimize, seçim boyunca çayımızı yapan Yılmaz arkadaşımıza, bayrak, afiş asan, broşür dağıtan, burada yemek servisi yapan tüm arkadaşlarıma, kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Sizlere bir kez daha söz veriyorum; biz yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımıza değişenlerden olmadık, olmayacağız. Belediyenin kapıları sizlere sonuna kadar açık olacak. Yarın gün boyunca ve sandıklar kapanıp ıslak imzaları teslim alana kadar kesinlikle sandık başlarından ayrılmayalım. Sahada aldığımız seçimi hile ile bizden almak isteyeceklerdir. Buna fırsat vermemek için son sandık sayılana, ıslak imzalar alınana kadar kesinlikle ayrılmayalım. Allah hepinizden razı olsun. Sizleri seviyorum. İyi ki sizlerle birlikte yol yürümüşüm. Sizler benim dostum, kardeşimsiniz” dedi.
Başkan Sesli, seçim süresi boyunca olduğu gibi yarın yapılacak oy kullanma işlemlerinin de kazasız, belasız, kimsenin burnu kanamadan huzur içerisinde tamamlanmasını diledi.

Editör: Şeyma Kaya