CHP'de kırılmalar başladı! İlçe başkanı görevden alınıyor! CHP'de kırılmalar başladı! İlçe başkanı görevden alınıyor!
İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Belediye Melis Üyesi Adayı Evrim Balbaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları S.S. Erbirlik Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Seçkin Turhan, Yönetimi ve üyeleri ile kahvaltı yaptı.
Kahvaltı öncesinde konuşan adayları S.S. Erbirlik Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Seçkin Turhan, Sesli ve ekibine çıktıkları yolda başarılar diledi.
Şoför esnafının sorunlarının çözümlerinin kendilerinde olduğunu söyleyen Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, güzel ağırlamalarından dolayı tüm şoförlere teşekkür etti. Sesli konuşmasında; “Çok değerli başkanım ve çok değerli şoför arkadaşlarımız, hepinize bizleri güzel  ağırlamanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben ve ekip arkadaşlarım Ereğli için bir yola çıktık. Çok güzel bir ekip yaptık, ekibimizde içinizden, sizin sorunlarını bilen arkadaşlarımız da var. Ereğli’de bugüne kadar yapılmayan hizmetleri yapmak için, yeni bir heyecan, şevk ve istekle yola çıktık. Ereğli’de bir değişim gelişim olsun diye projelerimizi hazırlayarak, sizlerin karşısına çıktık. Daha önceden biliyorsunuz 2007-2009 yılları arasında belediye başkanlığı yaptım. O günkü şartlarda yaptığım belediye başkanlığında bugün nereye gidersem gideyim, “sizin yaptığınız asfalt, taş duvar ve kaldırımla duruyoruz” diyorlar. Sizlerde görüyorsunuzdur, Ereğli,’de eksik çok şey var.  Bu zamana kadar görev yapmış tüm belediye başkanlarımızda hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler daha iyisini yapacağız diye yola çıkıyoruz.   Sorunlarınızı en iyi dile getirecek, dertlerinize derman olacak bir arkadaşınız da aramızda var. Ona göre bizde sizden destek istiyoruz. Tabi ki zaman zaman ihtiyaçlarınız ve eksiklikleriniz olacak. Belediye olarak ne yapmamız gerekiyorsa, yapacağımıza buradan size söz veriyoruz. Yapacak çok işimiz var. Çok eksiğimiz var ama biz buraya dertlenmeye, ağlamaya değil, hizmet etmeye geliyoruz. Sorunlarınızın çözümü bizde.” İfadelerine yer verdi.
İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi Adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu’da şu şekilde konuştu; “Bizleri güzel karşılamanızdan ötürü çok teşekkür ediyorum. Daha önce de bir çok kez beraber olmuştuk, yine birlikte olmak çok güzel. Biz Murat başkanımızla beraber, Ereğli için, sizler için güzel işler yapmak için yola çıktık. Sizlerin sorunlarını sizlerle çözebileceğimiz bir ortam oluşturmak istiyoruz. İnşallah 1 Nisan sabahı sizler için, Ereğli’miz için çok güzel olacak.”
Konuşmaların ardından İYİ Parti Heyeti ve  S.S. Erbirlik Yük Taşıma Kooperatifi ailesi sohbet eşliğinde kahvaltı yaptı.
Editör: Şeyma Kaya