CHP'den 19 Mayıs'a alternatif tören! Devrim Dural neler söyledi? CHP'den 19 Mayıs'a alternatif tören! Devrim Dural neler söyledi?
MHP MYK üyesi Murat Kotra, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Kotra; “Helal kazancını elde etmenin arayışında olan emekçi kardeşlerimizin, millet ve devlet hayatında yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır” dedi.
Kotra’nın mesajı şu şekilde:
“Emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle geçimini temin eden ve milletçe elde ettiğimiz toplam milli gelire büyük katkılar sağlayan milyonlarca çalışanımızın gururla idrak ettikleri anlamlı bir günün içindeyiz.
Helal kazancını elde etmenin arayışında olan emekçi kardeşlerimizin, millet ve devlet hayatında yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır.
Vatanımızın her köşesinde sahip oldukları en önemli değer olan emekleriyle, milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini gideren; dayanışmanın ve birlikte çalışmanın güzelliklerini sergileyen emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluk içinde bir ömür geçirmelerini diliyorum. “

Editör: Şeyma Kaya