Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi Sekreteri, Faal Futbol Hakemi ve Zonguldak Belediyesi personeli Murat  Kaskun, Ocak 2024 yılında  yapılacak olan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şube Başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Daryal Yönder dualarla uğurlandı! Daryal Yönder dualarla uğurlandı!

Adaylığını sosyal medya hesabından duyuran Murat Kaskun şu ifadelere yer verdi: "Camiamızın Saygı Değer Hakem ve Gözlemcileri; Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şubesinin Ocak ayında yapılacak olan seçimli Genel kurulunda Başkan Adaylığımı resmi olarak açıklamanın heyecanını yaşıyorum. 

19 yaşında adım attığım ve 14 Yıldır Faal Hakem olarak görev yaptığım camiam, şahsıma çok önemli değerler katmıştır.  

2018 Yılından itibaren Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptığım Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şubesi’nde görevimi her daim ilk günkü heyecanla, aşkla, disiplinle ve işbirliği içerisinde sürdürmeye gayret ettim. Edinmiş olduğum tecrübe ve birikimleri pekiştirerek bu hizmet yoluna çıkmaya karar verdim.

Zonguldak Bölgesi Hakem ve Gözlemcilerinin sosyal ve hukuksal anlamda yanlarında olmak, yeşil sahalarda vermiş oldukları emek mücadelesinin sesi olmak niyetinde olduğumu belirtmek isterim.

Tecrübelerinden çok şey öğrendiğim değerli Gözlemcilerimizin, Futbol Sahalarında omuz omuza görev yaptığım değerli Hakem dostlarımın hizmetkarı olmaktan onur duyacağım. Camiamız adına hayırlı olmasını diler, kazananın Hakem camiası olmasını temenni ederim."dedi