Ak Parti Ankara'da! Toplantıda neler konuşuldu? Ak Parti Ankara'da! Toplantıda neler konuşuldu?
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, son günlerde kendisi hakkında basında yer alan haberlere açıklık getirerek sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Avcı; “Bugüne kadar olduğu gibi Zonguldak ‘ımızın menfaatine her türlü eleştiriye açık olduğumuz kadar; yalana, iftiraya asla tahammül göstermeyeceğimizi ifade ediyorum” dedi.
Avcı’nın konu ile ilgili paylaşımı şu şekilde:
“SİYASETİN TEK LİMANI AHLAHT”
Son dönemlerde şahsımı hedef alan, yalan ve iftiralarla dolu bir takım haberlerin bazı basın organlarında yer aldığını, basın ahlakı açısından teessür ile takip etmekteyim. Basın özgürlüğüne inanan biri olarak; bugüne kadar benzeri haberleri kamu vicdanına havale edip sükûnetimi muhafaza ettim. Fakat gelinen noktada hakarete varan haberlerin yazılması neticesinde atılan iftiralara karşı yargı yoluyla hakkımızı arama zarureti doğmuş, mahkeme kararı ile söz konusu haberler yayından kaldırılmıştır.
Bugüne kadar olduğu gibi Zonguldak ‘ımızın menfaatine her türlü eleştiriye açık olduğumuz kadar; yalana, iftiraya asla tahammül göstermeyeceğimizi ifade ediyor, kamuoyuna saygılarımı sunuyorum.”