Harun Akın'dan kazanan belediyelere destek turu! Harun Akın'dan kazanan belediyelere destek turu!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, Cumhur ittifakının kendileri ile birlikte hareket etmediğini söyledi.
MHP olarak Çatalağzı ve Elvanpazarcık olmak üzere 2 belediye kazandıklarını belirten Öztürk, Zonguldak’ta tam anlamıyla ittifak sağlayamadıklarını söyledi.
 
Başkan Öztürk konuşmasında; ”Öncelikle seçim sürecini tertemiz birlik ve beraberlik içinde geçirdiğimiz için bütün partili arkadaşlarıma, diğer partilere teşekkür ediyorum. Zonguldak'ta seçimleri hayırlısıyla bitirdik. Mustafa Çağlayan Başkan'a da, Selim Alan Başkan'a defalarca söylememize rağmen bize itibar etmediler. Böyle olmasaydı keşke, Zonguldak'ımız kazansaydı keşke ama Allah'ın da bir bildiği vardır diyoruz. 

ALAPLI’YI ALABİLİRDİK
Elvanpazarcık'la Çatalağzı'na gelince, biz buraları alacağımızı zaten üç ay, dört ay önce söylemiştik. Daha güzel olabilir miydi, evet olabilirdi. Ormanlı'yı alabilirdik, Perşembe'yi alabilirdik ve Alaplı'yı alabilirdik. Alaplı'da çok büyük hezeyana uğradık. Önümüzdeki dönem için bize bir çalışma fırsatı sundu. Allah'ın izniyle eksiklerimizi de gördük. Bayağı eksiklerimiz var. Eksiklerimizi gördük. Yeni yeni yapılanmalarla, yeni oluşumlarla Allah'ın izniyle 2028 - 2029 bizim olsun istiyoruz.”

Editör: Tuğçe Atalar