Mavi Şimşekspor topladığı 26 puanla  ilk yarıyı lider tamamlarken, Devrek Belediyespor 23 puanla averajla 2., Kilimli Belediyespor 23 puanla averajla 3.,Gelikspor 21 puanla averajla 4., Akınspor 21 puanla averajla 5. sırada tamamladı.

Zirveden uzaklaşan Yenimahallespor 17 puanla 6., Çaycumaspor 16 puanla averajla 7., Beycuma Cezavispor 16 puanla averajla 8. sırada yer alırken, ligde kalma mücadelesi veren Gökçebeyspor 12 puanla 9., Çiğdemlispor 11 puanla 10., Çaycuma Gençlerbirliği 1 puanla 11. ve İhsaniyespor’da 1 puanla 12.sırada yer aldı ve ilk yarıyı bu sıralamada tamamladılar. 

Ayrıca süper ligde ikinci yarı 20-21 Ocak 2024 tarihinde başlayacak.

Ligde şampiyon olan takım direkt Bölgesel Amatör Lig’e yükselecekken, ligi ilk 4’de bitirecek 4 takımda kendi aralarında play-off mücadelesi verecek.

Play-off’u şampiyon tamamlayan takım ise BAL’da mücadele eden ve az puan alan  Kdz. Ereğli Belediyespor ya da Alaplı Belediyespor ile BAL’a yükselme adına final maçı oynayacak.

Ancak Kdz. Ereğli Belediyespor veyada Alaplı Belediyespor’dan biri ligi şampiyon bitirmesi halinde ise play-off şampiyonu olan takım final maçı oynamadan BAL’a yükselecek.

Öte yandan Süper ligde ligi son 3 sırada tamamlayan 3 takımda küme düşecek. 

İŞTE İLK YARIDA OYNANAN SON MAÇLARDA ALINAN TOPLU SONUÇLAR

Beycuma Cezaevispor       3 - 0    Kozlu İhsaniyespor

Çaycumaspor2 - 3Mavi Şimşekspor

Kilimli Belediyespor1 - 0Ereğli Yenimahalle

Gökçebeyspor1 – 3 Ereğli Akınspor

Çaycuma Gençlerbirliği     1 - 7    Devrek Belediyespor

Çiğdemlispor1 - 6    Gelikspor

 İKİNCİ YARI 21-22 OCAK 2024 TARİHİNDE BAŞLAYACAK

12. HAFTA MAÇLARI

Devrek Belediyespor - Kozlu İhsaniyespor

Mogadişu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mursal’dan Rektör Özölçer’e ziyaret Mogadişu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mursal’dan Rektör Özölçer’e ziyaret

Beycuma Cezaevispor-Gelikspor

Çiğdemlispor - Ereğli Akınspor

Gökçebeyspor - Ereğli Yenimahalle

Kilimli Belediyespor-Mavi Şimşekspor

Çaycuma Gençlerbirliği       -  Çaycumaspor

PAUN DURUMU