Makam aracı değil motor kullanan belediye başkanı Makam aracı değil motor kullanan belediye başkanı
Zonguldak Kozlu’da Modifiye Araç Festivali buluşmasına yüzlerce modifiyeli araç ve sahipleri katıldı. Çok sayıda vatandaş sabahın erken saatlerinde gürültüyle uyandıklarını belirterek tepki gösterdi.
MFA Maske Genel Koordinatörü Murat Uzun, sosyal medya hesabından sabahın erken saatlerinde müzik açan araç sahiplerine tepki göstererek; “Son ses müzik, egzoz patlatma, araç motor bağırtma. Perişan olduk. Çok büyük bir rezillik” dedi.
Uzun’un sosyal medya hesabındaki paylaşım şu şekilde:
“Kozlu sahilde tam bir rezillik yaşanıyor. Tofaşçılar toplanmış sabah 08:00 den bu yana son ses müzik, egzoz patlatma, araç motor bağırtma. Perişan olduk. Çok büyük bir rezillik. Herkes arıyor 155 i. Ama uyduruk bir müdahale yapıldı. Daha azgın şekilde devam ediyor. Yok belediye izin vermiş yok o yok bu! Böyle magandalık olmaz. Kimin haddine kardeşim millete eziyet etmek. Yazıklar olsun”
Tepki gösterenlerden birisi de Zonguldak Judo İl Temsilcisi Kemal Çebi oldu. Çebi, sosyal medya hesabındaki paylaşımında; "Çocuğu olan hastası olan evinde Pazar günü dinlenen var" diyerek yetkilileri göreve davet etti. 
Editör: Şeyma Kaya