banner3

banner17

Deniz yüzümüze tükürüyor... Yaptığınızı beğendiniz mi?

Denize dökülen hafriyat kirliliği yağmur sonrası sahili çamura buladı.
Kozlu 16.06.2021, 13:14
416
Deniz yüzümüze tükürüyor... Yaptığınızı beğendiniz mi?

Zonguldak Öğretmenevi arkasından ve Fatih Sitesi Kavşağı aşağısından denize dökülen hafriyat yağmur sonrası denizde kirliliğe neden oldu.

Bölgede hafriyat sorunu daha önceleri de sık sık gündeme gelmiş ve konu hakkında yetkililerin bir şeyler yapması beklenmişti. Ancak yapılan uyarılara kulak tıkayan firmalar ücretsiz olduğu için denize doğru kamyonlar dolusu hafriyat dökmeye devam ediyor.

Yağmurun ardından dalgaların yükselmesi ile birlikte Kozlu Sahili çamura bulandı. Kozlu Sahilinde yürümek için bulunan vatandaşlar kirliliği görünce yetkililere tepki göstererek
“Bedava diye güzelim denizi kirletiyorlar. Fırtına sonrası deniz pisliğini kusuyor. Biraz ileride sürekli hafriyat dökülüyor. Sahilin hemen bitiminde başka bir noktada da hafriyat dökülüyor. Kozlu sahili iki noktanın tam ortasında kalıyor. Yakında kirliliğin önüne geçemeyecekler” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Yorumlar (1)
Servet Karasu 1 ay önce
ONLAR ÇATES VE EREN HOLDİNG KURUMLARI!!! DENİZE AKITIYORLAR , AKINTIYLA KOZLU SAHİLİNE KADAR GELİYOR! MİLLET BUNLARI DENİZ SALYASI SANIYOR AMA BUNLAR TERMİK SANTRAL KÜLLERİ ATİLLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Günün Anketi Tümü
Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı Zonguldak Kömürspor’un başkanı kim olmalı
28°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Gelişmelerden Haberdar Olun
@