Kızılcık Şerbeti yeni bölüm sonrası günlerce konuşulmaya devam ediyor. Son zamanlarda Görkem - Fatih ve Doğa - Giray çiftleriyle epey dikkat çeken dizide işler iyice sarpa sardı. 

Özge Özacar, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Taşener, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman ve Evrim Alasya gibi oyuncuları kadrosunda buluşturan Kızılcık Şerbeti son bölüm yine milyonları Show TV ekranlarına kilitledi. 

Kizilcikserbeti5

Görkem ve Fatih’in evlenmesiyle yükselen tansiyon, Giray ile Doğa çiftinin yakınlaşmasıyla resmen tavan yaptı. Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde yaşananların ardından senaristlere tepkiler yağmur gibi yağdı. 

Doğa ve Giray’ın öpüşmesini gören Fatih’in yataklara düşmesi seyirciyi bir hayli sevindirdi. Ancak Fatih’in Doğa’dan vazgeçememesi, hem görkemi hem de Doğa’yı istemesi seyirciyi çıldırttı. 

Kizilcikserbeti3

Kızılcık Şerbeti 62. bölüm izleyenler dizinin Instagram hesabını eleştiri yağmuruna tuttu. Sosyal medya kullanıcıları, “Sakın Fatih’in bu halleri yüzünden tekrardan Doğa ve Fatih ilişkisi yazmayın”, “Doğa ve Giray çiftini ayırmayın”, “Doğa ve Fatih barışırsa diziyi izlemem” şeklinde yorumlar yaptı. 

Kızılcık Şerbeti'ne büyük şok! Feyza Civelek uyuşturucu alışverişinde Kızılcık Şerbeti'ne büyük şok! Feyza Civelek uyuşturucu alışverişinde

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN ? 

Kızılcık Şerbeti 63. Bölüm 17 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında boy gösterecek. 

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜM ÖZETİ 

Kızılcık Şerbeti son bölümde, Doğa ve Giray’ın öpüşmesini gören Fatih, bir süre içine kapandı. Bu arada Görkem boş durmadı Pembe ve Nilay’dan çanta konusunun intikamını aldı. 

Kıvılcım programına verilen durdurulma cezası sonrası işsiz kaldı. Her zaman olduğu gibi yardımına Ömer koşarak, ona kendi şirketinde iş verdi. Sadece erkeklerin çalıştığı bir şirkette Kıvılcım’ın işe başlaması ise devrim niteliğinde oldu. 

Kizilcikserbeti2

Nilay’ın yaptığı pişik kremini piyasaya sürmeye karar veren Giray, Ünal ailesi ile yakınlaşmaya başladı. Bu konuda tek rahatsız olan kişi Fatih ve onun rahatsızlığını kafasına takan Görkem oldu. 

Fatih’in duyguları konusunda amcasından akıl alması, Ömer’in yeğenini yönlendirmesi Görkem’i çileden çıkardı. Ömer’le buluşmak istemesi ise bambaşka sorunların başlamasına neden oldu. 

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen dizi Kızılcık Şerbeti 63. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Editör: Gül Pehlivan Al