Site Kapalı Spor Salonu’nda oynanan ve kıran kırana geçen karşılaşmada kırmızı-lacivertli temsilcimiz taraftarının da büyük desteği ile Turgutlu Belediyespor’u 56-43 mağlup etti.  

Müsabakanın ardından temsilcimiz Zonguldakspor Basket 67 oyuncuları Turgutlu Belediyespor’u karşısında aldıkları galibiyetin sevincini taraftarları ile birlikte yaşadılar.  
Kırmızı-lacivertli temsilcimiz aldığı bu önemli galibiyet sonrasında puanını 17’ye yükselti 2. sırasındaki yerini korudu.   

Öte yandan Zonguldak Basket 67 ile Turgutlu Belediyespor arasındaki karşılaşmayı Zonguldak Valisi Turgut Subaşı, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, Zafer Partisi Zonguldak İl Başkanı Oğuzhan Turhan, CHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Zonguldak Gençlik ve spor İl Müdürü HAkan Yüksel, İş İnsanı Harun Demir, Zonguldak Kömürspor yönetimi, teknik heyet ve futbolcular, yaklaşık bin 200’e yakın taraftar müsabakayı izledi.

Devrek Belediyespor Badminton takımının milli sporcuları şampiyonluk için yola çıktı! Devrek Belediyespor Badminton takımının milli sporcuları şampiyonluk için yola çıktı!