Tatar heyeti Çaycuma'ya geliyor! Tatar heyeti Çaycuma'ya geliyor!
21. Yüzyılda Kentleşmenin Vizyonu ve Yerel Yönetimlerin Rolü başlıklı bir konferans vermek üzere Çaycuma’ya gelen Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ruşen Keleş, Çaycuma Belediyesi anı defterini de imzaladı. Türkiye’de kentleşme politikalarının öncü ismi olan 92 yaşındaki Prof. Dr. Keleş, Çaycuma Belediyesi ve Başkanı Bülent Kantarcı’yı takdirle takip ettiğini belirtti.
BÜLENT KANTARCI’NIN YÖNETİCİLİK NİTELİKLERİNİ TAKDİRLE İZLEDİM VE İZLEMEKTEYİM
Prof. Dr. Ruşen Keleş anı defterine yazdığı yazıda, “Çaycuma’ya yıllar önce gelmiştim. Ama uzaktan, her zaman, Çaycuma belediyesini üstün bir başarı ile yönetmekte olan Sayın Bülent Kantarcı’nın yöneticilik niteliklerini takdirle izledim ve izlemekteyim. Çaycuma ve Türkiye halkının böylesi bir yetkin, çağdaş ve başarılı bir belediye başkanına sahip olmaktan ne denli şanslı ve mutlu olduklarını açıkça görüyorum.” dedi.
ÇAYCUMA BELEDİYECİLİĞİ ANLAYIŞI ÜLKEYE EGEMEN KILINMALI
Hocaların Hocası Prof. Dr. Keleş, yazısını, “Diyebilirim ki Türkiye’nin parlak bir geleceğe kavuşturulması ve çağdaşlaştırılması Çaycuma Belediyeciliği anlayışının ülkede egemen kılınmasıyla sağlanabilir. Sayın başkanımız Bülent Kantarcı’ya nice başarılı yıllar diliyorum. İçten sevgilerimle.” ifadeleriyle tamamladı.
Editör: Şeyma Kaya