Ordu'nun Gölköy ilçesinde ikamet eden 26 yaşındaki özel güvenlik görevlisi Ayşegül A. Haziran ayında Instagram üzerinden aldığı mesajla hayatı alt üst oldu.

İnstagram'da Ezgi rumuzuyla kullandığı hesabın mesaj kutusunda bildirim gören kız, kendisiyle tanışmak isteyen ve 'Ercan' rumuzunu kullanan İbrahim S.'den mesaj aldı. Hesabındaki mesajı gören geç kız şaka yaptığını öne sürerek, "Kimle, benimle mi tanışacaksın? İn misin, cin misin?" diye İbrahim S.'ye sordu.

"POLİSE SÖYLERSEN ONLAR BENİ GÖREMEZ"

 İstanbul Üniversitesi 46 personel alacak!  İstanbul Üniversitesi 46 personel alacak!

Tanışmak için mesaj attığı kızın tuhaf sorusu sonrası İbrahim S. ise şaka yoluyla, "Evet cinim, odanda yaşıyorum" diyerek cevap verdi. Aldığı mesajın gerçek olduğunu düşünen geç kız, polise gideceğini söyledi. Karşısındaki 'Ercan' rumuzlu İbrahim S., "Polise söylesen onlar da beni göremez" diyerek şakayı devam ettirdi.

KORKUYLA ŞEHİR DEĞİŞTİRDİ

Aldığı bu mesajla psikolojisinin bozulduğunu ve Ordu'dan İstanbul'a geldiğini söyleyen Ayşegül A. "Dona kaldım, bir ay önce de evimde muska bulmuştum. Evime girememiştim. Evimde kalmaya başladığını söylediği için yüreğim ağzımda evden kaçtım" dedi.

DOKTARA GİTTİM

Sabah'ta yer alan habere göre, yaşadığı trajik olay sonrası çok korktuğunu ve karşı tarafı engellediğini söyleyen Ayşegül A. "Daha önce de bu tarz şeylerden çok korktuğum için doktora gidip muayene de oldum. Sosyal medyada psikolojik olarak rahatsız edici kelimeler kullanması nedeniyle şikâyetçiyim" diyerek savcılığa gitti.