AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı olarak  düzenlenen programa ayrıca,  AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Gençlik Kolları İl Başkanı Benhur Özübek , Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan , Merkez İlçe Koordinatörü Hasancan Uçar,  Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, Elvanpazarcık Belediye Başkanı Hüseyin Uzun, Karaman Belediye Başkanı Servet Üstün  eşlik ettiler.

Program ile ilgili değerlendirme yapan Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız " AK Parti Merkez ilçe olarak  2024 Yerel seçimlerine daha önce elde edilen başarı ve yapılan hizmetleri geride bırakıp, daha fazla hizmet için    " Daha Yeni Başlıyoruz " sloganı ile yola çıkıyoruz. Bu güçlü teşkilat birlikteliği ile elde edemeyeceğimiz başarı yoktur. Bugün burada yaşadığımız aile ortamı ve birliktelik için İl Başkanımız Mustafa Çağlayan , Gençlik Kolları Başkanımız Benhur Özübek, Belediye Başkanlarımız Dr. Ömer Selim Alan , Vural Kundakçıoğlu, Servet Üstün , Hüseyin Uzun ve Merkez İlçe Teşkilatıma teşekkür ederim. " dedi.

Merkez ilçe başkanı istifa etti Merkez ilçe başkanı istifa etti

Program sonrasında tüm mahalle ve belde başkanlarına teşekkür plaketi ve Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" adlı kitabını hediye ederek, yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ilettiler.