Meteoroloji Genel Müdürlüğü Haberleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü haberleri ve güncel Meteoroloji Genel Müdürlüğü gelişmeleri, Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile ilgili tüm video, Meteoroloji Genel Müdürlüğü fotoğrafları ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


Zonguldak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Zonguldak’ta gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Zonguldak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Zonguldak’ta yaşanacak kuvvetli fırtınaya karşı vatandaşları uyardı.

BARTIN

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Zonguldak, Bartın, Karabük ve Bartın’da Kuzey Afrika ve Suriye kaynaklı toz taşınımına karşı vatandaşları uyardı.

ULUSAL

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün hava tahmin raporuna göre, Zonguldak, Bolu, Düzce’de gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), hava tahmin raporuna göre Zonguldak'ta havanın bu hafta parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Zonguldak’ta...

Zonguldak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), hava tahmin raporuna göre sıcaklıklar mevsim normaller üzerinde seyredecek. Zonguldak’ta hava nasıl olacak?

GÜNDEM

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Meteoroloji Genel Müdürlüğüne sözleşmeli personel alacağını duyurdu.

Zonguldak

Zonguldak-Ankara yolu üzerinde etkili olan kar yağışı nedeni ile bir çok araç kaza yaptı. Sürücüler zor anlar yaşadı.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün (MGM), 18 Aralık 2023 Pazartesi gününe ilişkin hava durumu raporuna göre bugün Zonguldak’ta ve ilçelerinde parçalı bulutlu...

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından, Batı Karadeniz için kuvvetli gökgürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM), 7 Kasım 2023 Salı gününe ilişkin hava durumu raporuna göre Zonguldak'ta parçalı bulutlu bir hava bekleniyor.

GÜNDEM

Zonguldak için çok kuvvetli yağış uyarısı!