23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haberleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haberleri ve güncel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gelişmeleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili tüm video, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı fotoğrafları ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haberleri Z Haber Zonguldak’ın Gerçek Haber Kaynağı sitemizde


Zonguldak

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamında ağırladığı çocuklara rektörlük koltuğunu...

Zonguldak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Anıtkabir’i ziyaret etmemiş çocuklar Ata’nın huzuruna çıktılar.

Zonguldak

Zonguldak'ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla valilik önünde tören düzenlendi.

Zonguldak

Tüm Emeklilerin Sendikası Zonguldak Şubesi, Maden Mühendisleri Lokali önünde sendikanın taleplerini anlatarak üye çalışması yaptı.

DEVREK

Devrek ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku içerisinde kutlandı ve kutlamaların ardından çocuklara ücretsiz lunapark imkanı sağlandı.

KİLİMLİ

Kilimli Kaymakamı Nejdet Özdemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu ilkokul öğrencisi Kaan Kebabçı’ya devretti.

Zonguldak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu'nda çok sayıda vatandaşın katılımı ile kutlanıyor.

DEVREK

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Zonguldak'ın Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni beldesinde coşkuyla kutlandı.

GÜNDEM

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Ali Kaan Ertan’a...

Zonguldak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Belediye Başkanı Tahsin Erdem başkanlık koltuğunu Dumlupınar İlkokulu 4-A sınıfı öğrencilerinden Osman...

DEVREK

Devrek ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku içerisinde kutlandı.

Zonguldak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Ro-Ro Limanına demirleyen TCG POYRAZ, halkın ziyaretine açıldı.