Zonguldak'ın gurur oldular! Polestar takımı Tenknofest'te zirvede! Zonguldak'ın gurur oldular! Polestar takımı Tenknofest'te zirvede!

NOCTURNE, HUKKA, MASCARA, VENÖVE, UNIQUE, İNVEE, HİLAL OĞUZKAN ve SENNA gibi kadınlara hitap eden birçok ünlü markayı bünyesinde bulunduran Yazıcıoğlu Butik, Sonbahar-Kış sezonunda da yine kadınların gözde mekânı olacak.

Yeni sezona ilişkin açıklamada bulunan Yazıcıoğlu Butik işletmecisi Büşra Yazıcıoğlu, bölgedeki kadınların favorisi olan Yazıcıoğlu Butik’in yeni sezona bomba gibi girdiğini söyledi.

Büşra Yazıcıoğlu; “Yazıcıoğlu Butik olarak, İlkbahar-Yaz sezonunun ardından Sonbahar-Kış sezonu için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Her zaman olduğu gibi, kadınlarımız birbirinden ünlü markaların kaliteli ürünlerini mağazamızda bulabilecekler. Geniş ürün yelpazesine sahip mağazamızda, çeşitli ürünlerde sezon boyu kampanyalarımız olacak. Değerli halkımızı, ürünlerimizi yerinde görmek ve detaylı bilgi almak üzere Müftü Mahallesi Yüzbaşı İzzet Dura Sokak No:34/A Karadeniz Ereğli adresinde bulunan Yazıcıoğlu Butik Mağazamıza çay, kahve içmeye bekliyoruz” dedi.