TFF, Serik Belediyespor ile Zonguldak Kömürspor maçı canlı yayınlanacak. TFF, Serik Belediyespor ile Zonguldak Kömürspor maçı canlı yayınlanacak.
Çaycuma Belediyesi'ne ait Seka Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen gecede açık artırma ile forma satışları, çekilişler ve Maske Orkestrası'nın da katılımıyla müzikli eğlence programı gerçekleşti. 
Dayanışma Gecesine; Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, AK Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Bünyamin Bostancı, Saadet Partisi Çaycuma Belediye Başkan Adayı Engin Zeren, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Birol Yiğit, CHP İlçe Başkanı Fahri Diler, MHP İlçe Başkanı Mustafa Kaplan, Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Şenol Cin, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, AKP-MHP-CHP-Saadet Partisi Belediye Meclis Üye Adayları, AKP-MHP-CHP-Saadet Partisi-Gelecek Partisi İl Genel Meclis Üye Adayları, Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir ve çok sayıda taraftar topluluğu ile kalabalık bir vatandaş katıldı.
Program öncesi Çaycuma Spor Kulübü Başkanı Şenan Kerçin açılış konuşması yaparak, Çaycumaspor Kulübünün geçtiğimiz sene yaşanan zorlukları ve kulübün kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kaldıklarını, zor durumdan kurtarabilmek adına kulübü sahiplendiğini, bu döneme kadar da ellerinden gelen gayreti oluşturduğu yönetim kuruluyla devam ettiklerini belirtti.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ise Çaycumaspor Kulübünün 'ölü kulüp' halinde olduğunu ve bunu bir morga konulmuş bir ceset haline gediğini ve bu ölü cesettin morgdan alınarak yeniden canlandırılması konusunda Çaycuma Spor Kulübü Başkanı Şenan Kerçin'e teşekkürlerini sundu.
Programda ayrıca, çekiliş biletleri satılarak gecenin ilerleyen saatlerinde satın alınan biletlerin çekilişi yapıldı. Gecede ise Beşiktaş ve Galatasaray formaları ise açık artırma usulü ile satışı yapıldı. Galatasaray formasına en yüksek fiyat veren ise Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı oldu. Kantarcı 100 bin TL bir bedelle formayı satın aldı. Yine gecede satışı yapılan formalardan bir tanesi de Çaycumaspor Kulübü forması oldu. Bu formayı da Ak Parti Çaycuma Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Ece ise 25 bin TL vererek satın aldı.
Geceye katılan Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk ise Çaycuma ile anılarını anlattı ve kulübe her zaman destek vereceklerini de ifade ederek gecede yapılan organizasyon ve kulübe bağış yaparak 5 bin TL bir bağışta bulundu.
Gecede aynı zamanda Çaycumaspor Kulübü Başkanı Şenan Kerçin'in yer aldığı Maske Orkestrası ise geceye damgasını vurdu. Grubun solisti olan Hatice Yıldız söylediği şarkılarla gecede renkli anlar yaşandı. Maske Orkestarı gece boyunca davetlilere keyifli anlar yaşattı.
Programın sonlarına doğru ise satılan biletlerin çekilişleri yapıldı. Çekilişlerde satılan biletlere hediyeler ve çeşitli hediye çekleri takdim edildi. Gecenin en büyük ödülü olan ve değeri 36 bin TL olan piyano ise Çaycumaspor Kulübü oyuncularından Berat Temelkuran'a çıktı.  Çaycumaspor Dayanışma Gecesi Maske Orkestrası eşliğinde gecenin ilerleyen dakikalarına kadar devam etti.
Editör: Şeyma Kaya