Zonguldak Sarayspor Kulüp Başkanı ve Antrenörü Turan Altıntaş tarafından Zonguldak'ta U11 Mini futbol turnuvası düzenlendi. Bugün saat 10:00'da Kozlu sentetik sahada gerçekleşen turnuvaya Sarayspor, Zonguldak Kömürspor, Bolu Sosyalspor, Çaycumaspor ve Karaelmaspor takımları katıldı.

U11 Mini futbol turnuvasında 5 takımın oyuncuları hem takımlarını şampiyon yapmak için savaştı hemde hünerlerini terlerinin son damlasına kadar gösterdiler.

Futbol severlerin büyük keyif aldığı turnuva tek devreli lig usulüne göre oynandı. 
5 takım arasında oynanan 10 maçta toplam 34 gol atılırken, şampiyon ise Sarayspor oldu.Turnuva çekilen toplu fotoğraf sonrasında son buldu.

ALTINTAŞ: ÇOCUKLARIMIZ TURNUVADAN MUTLU AYRILDILAR
Turnuvayı düzenleyen Sarayspor Kulüp Başkanı ve Antrenörü Turan Altıntaş turnuvaya katılan 5 takıma  teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi:" Bolu Sosyalspor, Zonguldak Kömürspor, Çaycumaspor, Karaelmasspor ve Sarayspor takımlarının katılımıyla gerçekleştirdiğimiz turnuvada 5 takım tek devreli lig usulü 10 maç oynadılar. Birbirinden güzel 34 gol ve mücadeleler izledik. İzleyenlerin de zevk aldığı turnuvamız centilmence sorunsuz çocuklarımızın mutlu ayrıldığı bir turnuva oldu. Öncelikle katılımlarından dolayı sevgili sporcu evlatlarımıza emeklerinden dolayı değerli hocalarımıza teşekkür ederim."dedi


ŞAMPİYON SARAYSPOR OLDU
Turnuva sonunda Sarayspor şampiyon olurken, ikinci Bolu Sosyalspor, üçüncü Çaycumaspor, dördüncü Zonguldak Kömürspor, beşinci Karaelmaspor oldu.

Karabük'te Sağlık Bakanlığına 38 sürekli işçi alınacak! Karabük'te Sağlık Bakanlığına 38 sürekli işçi alınacak!