Nesli tükenme tehlikesi yaşayan Porsuk cep telefonuyla görüntülendi Nesli tükenme tehlikesi yaşayan Porsuk cep telefonuyla görüntülendi

Mimar Fırat Birkan, 30 Kasım 2023 tarihinde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Memiş ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Köksal Bahar'a ziyarette bulundu. Birkan, ziyarette nasıl bir belediyecilik anlayışı içerisinde olduğunu oda ve dernek başkanlarına anlattı. Başkanlar da belediyeden beklentilerini, sorunlarını ve çözüm önerilerini Birkan’a aktardı.

Birkan, birçok oda ve derneklerin çalışmaları sırasında belediyelerin desteğini görmek istediğini aktararak, “Bizler aday adaylığı sürecimizin öncesinde birçok meslek örgütü ve odalarla temas halindeydik. Ekibimizle sorunları ve önerileri almaya devam ediyoruz. İlk gün söylediğim gibi projelerimiz ve gerçekleştirmek istediğimiz çalışmalar tüm paydaşlarımızın taleplerine göre şekillenecektir. Zonguldak hepimizin. Hepimiz burada yaşıyoruz ve yaşanabilir Zonguldak’ı herkesin mutlu olduğu o şehri birlikte inşa edeceğiz. Bu düşüncelerle tüm başkanlarımıza gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum.” dedi.