Başkentte 30 Ağustos'ta başlayan TEKNOFEST tüm hızıyla devam ederken, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç teknoloji fuarını ziyaret etti. Bakan Tunç'a BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar eşlik etti.

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, Cumhuriyet'in 100. yılında Ankara'da teknoloji ve bilim meraklılarına kapılarını açtı. Etimesgut Havalimanında 30 Ağustos'ta başlayan festival Adalet Bakanı Yılmaz Tunç tarafından ziyaret edildi. Bakan Tunç'a BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar eşlik ederken, beraber stantları ziyaret ettiler.

"DÜNYA'YA TÜRKİYE'NİN DAMGASINI VURACAĞIZ"

TEKNOFEST'e katılan Adalet Bakanı Tunç, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar'a teşekkür ederken, "İnşallah Türk gençliğiyle hep birlikte gurur duyacağız. Dünya'ya Türkiye'nin damgasını vuracağız yeni yüzyılda inşallah. Ben tekrardan başta Selçuk Bayraktar olmak üzere bütün paydaşlara teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

Uzmanlar uyardı: En çok zehirlenmeye yol açan mantar cinsi 'köygöçüren' Uzmanlar uyardı: En çok zehirlenmeye yol açan mantar cinsi 'köygöçüren'