Göçük altında kalanların yakınları hastaneye koştu! Göçük altında kalanların yakınları hastaneye koştu!

2024 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimi öncesinde Zonguldak Barosu avukatlarından, Ak Parti Çaycuma İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Seçim İşleri Başkanı Dilek Keleş, AK Parti'den Saltukova Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden istifa etti.

İstifasını ve aday adaylığını sosyal medya hesabından açıklayan Keleş; "Çok kıymetli dava arkadaşlarım ve çok kıymetli Saltukovalı hemşehrilerim; 2017 yılından bu güne kadar gururla yürüttüğüm AK Parti Çaycuma İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğinden ve Seçim İşleri Başkanlığından; Saltukova Belediye Başkan aday adaylığı başvurumu yapmış olduğum için istifa etmiş bulunmaktayım.

Geçirmiş olduğumuz 6 yıl boyunca her zaman üzerime düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. Görev yaptığım süre boyunca milletimize hizmet etmek şiarıyla çıkmış olduğumuz kutlu davamızda ekip arkadaşlarımız ile birlikte birçok başarıya imza attık. Bundan sonra da yine sizlerin destekleriyle çıktığımız bu yolda gururla yürüyeceğim. Hedefimiz belli, yolumuz aydın" ifadelerine yer verdi.