Ataşehir’de gece saatlerinde Dilan Polat’a ait ‘polikliniğe’ kimliği belirsiz kişilerce silahla ateş açıldı. Olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken güzellik merkezinde maddi hasar oluştu.

Zonguldak'ta uyuşturucu operasyonu! Zonguldak'ta uyuşturucu operasyonu!

Olay, Ataşehir’de dün gece saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce gece 04.00 sıralarında Dilan Polat’a ait polikliniliğe silahlı saldırıda bulunuldu. Polat’a ait polikliniğin dış cephesine kurşun isabet etti.

Saldırıda can kaybı ve yaralanma meydana gelmezken güzellik merkezinde maddi hasar oluştu. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

DİLAN POLAT KİMDİR?

Dilan Polat, sosyal medya hesabı Instagram'daki hikayeleri ve gönderileri ile adından söz ettiriyor. Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 senesinde İstanbul'da dünyaya geldi. İki kardeşi bulunan Polat, annesini küçük yaşta kaybettikten sonra teyzelerinin yanında büyüdü. Doğum fotoğrafçılığı yaparak iş hayatına adım atan Polat, bugüne kadar birçok ünlünün fotoğrafçılığını yaptı. Doğum fotoğrafçılığının ardından 2017 senesinde ablasıyla birlikte İstanbul'da güzellik merkezi açtı. Dilan Polat adıyla açılan güzellik merkezinin Türkiye'nin birçok ilinde şubesi bulunmaktadır.