TTK'ya kayyum gibi çökecekler! Yavuzyılmaz belgeleri ile açıkladı! TTK'ya kayyum gibi çökecekler! Yavuzyılmaz belgeleri ile açıkladı!
CHP Zonguldak İl Başkanı Devrim Dural, belediye başkanları ile birlikte Ankara’da yapılacak olan Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) Meclis toplantısına katılacak.
Dural, toplantı öncesinde CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile yaptığı görüşmede Zonguldak’a yapılacak hizmetler hakkında bilgi vererek talep ve istekleri dile getirdi. 
Dural’ın konu ile ilgili açıklaması şu şekilde:
“Bugün saat 13:00 de Ankara’da Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) Meclis Üyelerimiz Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem, Kdz. Ereğli Belediye Başkanımız Sayın Halil Posbıyık, Çaycuma Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı, Alaplı Belediye Başkanımız Sayın Nuri Tekin,   Kozlu Belediye Başkanımız Sayın Altuğ Dökmeci, Gökçebey Belediye Başkanımız Sayın Vedat Öztürk ve Zonguldak Belediye Meclisi Grup Başkan Vekilimiz Sayın Atınç Kayınova’nın katılımıyla Türkiye Belediyeler Birliği Meclis toplantısı yapılacaktır. Toplantı öncesinde Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel ile yapmış olduğum görüşmede Zonguldak’ımızın beklenti ve taleplerini kendisine ilettim. Zonguldak’ımızın tümüne faydalı hizmetler getirmek isteğimizden bahsettim. Kendisi isteklerimizi olumlu karşıladı. Toplantının güzel şehrimiz Zonguldak’a hayırlı olmasını diliyorum.”