TFFHGD Zonguldak Şubesi Muhammet Şaffak için başsağlığı mesajı yayınladı! TFFHGD Zonguldak Şubesi Muhammet Şaffak için başsağlığı mesajı yayınladı!

Zonguldak’ın ve Devrek’in gururları olan 5 sporcu milli forma altında ülkemizi ve Zonguldak’ı en iyi şekilde temsil etme adına Devrek’ten ayrılarak İstanbul’a hareket ettiler.  
Ayrıca bu önemli turnuvaya ise Ülkemiz başta olmak üzere Bulgaristan, Fransa, İngiltere, Arnavutluk ve Azerbaycan’dan 47 Tek Erkek, 44 Tek Kadın, 17 Çift Erkek, 20 Çift Kadın, 24 Mix olmak üzere toplam 112 sporcu şampiyonluk mücadelesi verecek.  
5 Milli Sporcu ile Devrek’ten ayrılarak turnuvanın yapılacağı yer olan İstanbul’a hareket ettiklerini belirten Devrek Belediyespor Badminton Hocası Mustafa Danacı sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi: 
“Devrek Belediyespor'umuzun Badminton alt yapısından yetişen sporcularımız Zeynep Değirmenci, Elanur Taşkıran, Ali Harun Görür, Zeynep Sümeyye Sarsıķ ve Bulem Kalaycı İstanbul'da yapılacak olan turnuvaya davet edildi. Türkiye Şampiyonası'nda elde ettikleri dereceler ile Milli takımlara dahil edilen sporcularımız, Ülkemizi, ilimizi ve ilçemizi en güzel şekilde temsil etmeye hak kazandılar. Bugün itibariyle Ülkemizi, ilimizi ve İlçemizi en şekilde temsil etmek üzere 5 sporcumla yola çıktık. Bu turnuvada hedefimiz milli forma altında şampiyon olmak.”dedi