Çatalağzı MHP Sekreteri Cemal Tükenmez hayatını kaybetti Çatalağzı MHP Sekreteri Cemal Tükenmez hayatını kaybetti
Kdz. Ereğli ilçesinde sabah saatlerinde yaşanan kanlı olayın detayları belli oldu. Sabah saatlerinde yaşanan olay Fırıncı Hüseyin Sokak Caddesi'nde meydana geldi. Hüseyin Selam; simit fırınında çalışan yeğeni Ekrem Selam'ı henüz bilinmeyen bir nedenle yanında getirdiği silahla vurdu. Amca Selam daha sonra silahı boynuna dayayarak ateşledi. Hüseyin Selam kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Yeğeni Ekrem Selam ise ilçedeki özel bir hastanede yoğun bakıma alındı. Göğsünden iki kurşun giren Selam'ın hayati tehlikesinin devam ettiği, ileri tetkik ve tedavi için başka bir hastaneye sevk edileceği öğrenildi. Öte yandan Ekrem Selam ile amcası Hüseyin Selam arasında önceye dayalı mal paylaşımından kaynaklı husumet olduğu ve olayın da yine mal paylaşımındaki tartışmadan dolayı yaşandığı iddia edildi.
Ekrem Selam'ın aynı zamanda aday hakem olduğu öğrenildi.

DÜKKANIN SATILMASI KONUSUNDA TARTIŞMA YAŞAMIŞLAR

 İddiaya göre Ekrem Selam’ın babasının da ortak olduğu amcası Hüseyin Selam’ın işlettiği simit dükkanının satışı ile ilgili anlaşmazlık yaşadığı öğrenildi. Hüseyin Selam’ın dükkanı satmak istediği, Ekrem Selam’ın da buna karşı çıktığı belirtildi. Yaşanan tartışma sonucu çıkan kavgada Hüseyin Selam’ın, yeğeni Ekrem Selam’ı vurduktan sonra, yaşadığı pişmanlıkla intihar ettiği belirtildi