Posbıyık'tan Tasarruf Genelgesi açıklaması! Neler yapılamayacak? Posbıyık'tan Tasarruf Genelgesi açıklaması! Neler yapılamayacak?
Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Yönetimi, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın Türkiye’de büyük bir başarıya imza atarak 6. Kez Belediye Başkanı seçilmesinin ardından hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu, ilçe yöneticileri, belediye ve il genel meclis üyelerinin de yer aldığı ziyarette seçim süreci değerlendirildi.
Başkan Posbıyık, süreçte emek veren SKM’ye, partililere, Posbıyık gönüllülerine ve tüm emek veren her kese bir kez daha teşekkür ederek, “Ereğli’ye bundan sonrada güzel hizmetler yapacağımıza tüm ekip arkadaşlarımla yürekten inanıyorum. Benim elbette bir partim var oda Cumhuriyet Halk Partisi. Partimle de gurur duyuyorum. Ancak Belediye Başkanlığı koltuğunda ben vatandaşım karşısında hiçbir parti ayrımı yapmam. Her kese eşit mesafede yaklaşırım. Onun için bu halk beni seviyor ve destekliyor. 6. Kez belediye başkanı seçerek bunu gösterdi. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Belediyeler de zor süreçten geçiyor. Yeni seçilen belediye başkanlarına Allah kolaylık versin. Mevcutlara da Allah yardım etsin. En kötü belediye başkanlığı dönemini yaşıyorlar. Ama bizler tecrübemizle bu işleri toparlayıp halkımıza en güzel hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Ziyaretin sonunda birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.