CHP'nin gerçekleştirdiği kongreler sonrası, İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Devrim Dural'ı ziyaret etmişti. Bunun üzerine, Devrim Dural Ak Parti'nin bugün yapılacak olan temayül yoklaması öncesi iade-i ziyarette bulundu. 

Ak Parti heyeti tarafından sıcak karşılanan Devrim Dural, Çağalaya'na sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederek, Ak Parti'nin temayül yoklamasının Zonguldak'a hayırlı olmasını diledi. 

HEDEF 25 BELEDİYE!

Mustafa Çağlaya'nın 25 Belediyeyi almak hedefimiz sözlerine karşılık Dural, "Tabii ki hedefimiz ilk önce  Zonguldak'taki 25 belediyeyi almak. Muhakkak ki Mustafa Başkanımın da böyle bir hedefi var. Önemli olan bu yaptığımız  ya da yapacağımız olan rekabetten Zonguldak'ın kazanmasını diliyorum." dedi

ZONGULDAK'TA BİR İLK!

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan ise, bu ziyaretin Zonguldak'ta bir ilk olduğunu belirterek,  "Seçim zamanlarında yarışıyoruz, bizler centilmenlik içerisinde yarışacağız. Başkanımla sohbet edeceğimiz çok güzel bir ortam var. Çünkü biz aynı şehirde yaşıyoruz şehrin içerisinde  birlikte yolda yürüyen insanlarız. Her zaman birbirini gören, selamlaşan insanlarız. O yüzden  ona çok dikkat ederek bu yarışı sürdürmek istiyoruz." dedi

Amasra'ya ziyaretçi akını! 3 günde 150 bin araç giriş yaptı! Amasra'ya ziyaretçi akını! 3 günde 150 bin araç giriş yaptı!