Zonguldak Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli çıtayı yükseltti. Dereli hizmet için belediye ve muhtar işbirliğini geliştireceklerini belirterek bazı hedefler açıkladı.
Saadet Parti Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli seçim çalışmalarına devam ediyor.
Başkan Dereli ve Başkan Üstünyer, Terakki Mahallesi Muhtarı Ferit Arslantürk ve Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Tüzün’ü ziyaret etti.
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Muhtarlarımızı ziyaret ettik. Terakki Mahallesinde doğdum büyüdüm. Benim için özel bir durumu var. Cuma günü muhtarlarımızla kahvaltı programımız var.
Onlara güzel sürprizlerimiz var. Katılımları bizleri onurlandırır. Güzel planlarımız var. Kendilerine kabul ettikleri için teşekkür ediyorum. Zonguldak için güzel şeyleri söyleyeceğiz. Göreve geldiğimiz de 19 Mahallede tek tip muhtarlık binası inşa etmeye düşünüyoruz. 1’er lap top hediye edeceğiz. Bin TL fatura desteği de bulunacağız” dedi.
Muhtarlar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ziyaretleri için Başkan Üstünyer ve Başkan Dereli’ye teşekkür etti.