Perşembe Belediyespor Terakkispor'u saf dışı bıraktı! Perşembe Belediyespor Terakkispor'u saf dışı bıraktı!
Zonguldak‘taki Çelikelliler Spor Kulübü’nün, Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nin ilk maçında Eskişehir Gelişim Spor Kulübü’nü deplasmanda 5 sayı farkla yenerek galibiyetle başlaması camiada sevinçle karşılandı.
Emeğin başkenti kömür kent olarak bilinen Zonguldak’ın 2023 - 2024 Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde C Grubunda mücadele eden Çelikelliler Spor Kulübü, lige iddialı başlayarak ilk maçında deplasmanda Eskişehir Gelişim Spor Kulübü’nü 95 - 90 yenerek rakiplerine göz dağı vermenin haklı mutluluğunu yaşıyorlar.
ONLARA BİLENİYORLAR
Bu arada Çelikelliler Spor Kulübü’nce, Ünsped Spor ve Kültür Kulübü ile ev sahibi olarak Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde 16 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nin ikinci maçına takımlarını desteklemeleri için tüm basketbolseverler davet edildi.
DADAŞLARDAN SÜPER TRANSFERLER
Çelikelliler Spor Kulübü, 2023 - 2024 Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi için Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nden yetenekleriyle üstün performans sergiledikleri öğrenilen Ali Apaydın, Eray Medetoğlu, Emre Can Yüksel ile Şükrü Yapıcı’yı transfer ederek kadrolarına güç kattılar.
‘’LİGDE MUTLU SONA ULAŞMAYI HEDEFLİYORUZ’’
Yeni transferlerden Ali Apaydın, gazeteci Orhan Akyüz’e yaptığı açıklamada, Çelikelliler Spor Kulübü’ne 4 basketbolcu olarak transferlerinin gerçekleşmesinden mutlu olduklarını, lige iyi başlangıç yaparak deplasmandan galibiyetle ayrılmanın kulüp olarak sevincini yaşadıklarını, seriyi devam ettirerek ligde mutlu sona ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.
HABER: ORHAN AKYÜZ
Editör: Şeyma Kaya