Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi kurulu bulunan OYKA Kağıt Fabrikası işçilerini kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşmanın bir türlü sağlanamamasından dolayı Türkiye Selüloz Kağıt Ağaç ve Mamülleri İşçileri Sendikası 28.03.2024 Perşembe günü saat 08:00'da grev yapacak.

Alaplı Sahil Park’ta yenileme ve düzenleme çalışmaları başladı Alaplı Sahil Park’ta yenileme ve düzenleme çalışmaları başladı

 Sendika tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde; "İstasyon Mah. Perşembe Yolu Üzeri No: 16 Çaycuma / ZONGULDAK adresinde kurulu OYKA Kağıt ve Amb. San. ve Tic. A.Ş İşyerinin işvereni adına Türkiye Selüloz, Kağıt ve Ağaç Mamülleri Sanayi İşverenleri Sendikası ile Sendikamız Türkiye Selüloz Kağıt Ağaç ve Mamülleri İşçileri Sendikası arasında işyeri düzeyinde yapılan Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri uyuşmazlıkla sonuçlanmış olduğundan yukarıda anılan işyerinde Sendikamız Genel Yönetim Kurulunun 27.02.2024 tarih ve 22 sayılı kararıyla GREVİN 28 Mart 2024 perşembe günü saat 08:00 'da UYGULAMAYA KONULMASINA karar verilmiştir'.

Editör: Bekir Ekici