Zonguldak'ta uyuşturucu tacirlerine jandarmadan baskın! Tutuklama var! Zonguldak'ta uyuşturucu tacirlerine jandarmadan baskın! Tutuklama var!
Zonguldak Valiliği, Çaycuma’da İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin arama kararı olan bir eve düzenlenen operasyonda 1 şüpheli şahsın tutuklandığını duyurdu. Yapılan aramalarda 1 adet kuru sıkı tabanca, 400 gr bonzai, 10 gr metamfetamin,2 adet extazy hap ve 3 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.

55 yıl ocaklarda geçen bir yaşam! Barlı Ailesi! 55 yıl ocaklarda geçen bir yaşam! Barlı Ailesi!

Valilik’ten yapılan açıklama şu şekilde:

“Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, 19 Haziran 2024 tarihinde, Çaycuma ilçesimülki sınırları içerisinde Adli Makamlardan alınan arama kararına istinaden (4) şahsın ev ve eklentileri ile üzerinde yapılan aramada; (1) adet Kuru Sıkı Tabanca, (400) gr bonzai, (10) gr Metamfetamin,(2) adet Extazy hap ve (3) adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirilmiş olup, şüpheli şahıslar gözaltına alınmıştır.

Olayla ilgili 20 Haziran 2024 günü adli makamlara sevk edilen (3) şüpheli şahıs Adli Kontrol Şartıyla serbest bırakılmış, (1) şüpheli şahıs ise tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.”