Sağlık çalışanları isyanda! Atatürk Devlet Hastanesi'nde eylem var! Sağlık çalışanları isyanda! Atatürk Devlet Hastanesi'nde eylem var!
Nuran-Celal Gülşen Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen kahvaltıda, İlçe Kaymakamı Mehmet Göze, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Cengiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Nuran-Celal Gülşen Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sadık Yaşar ile gazeteciler katıldı. 
İlçede görev yapan yerel ve ulusal gazetelerin basın mensuplarıyla bir araya gelen İlçe Kaymakamı Mehmet Göze, basın mensuplarının ilçede sosyal ve kültürel açıdan destek verdiklerinden dolayı teşekkür etti. 
Kaymakam Göze; " İlçemize kültürel ve sosyal açıdan sağlayacağınız desteklerden dolayı teşekkür ediyor, emeğinizin karşılığını almanızı temenni ediyorum, gününüzü kutluyorum" şeklinde konuştu. Düzenlenen kahvaltı sonrasında Nuran-Celal Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan hediyeler basın mensuplarına takdim edildi. Program günün anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.