Amatör maçta ortalık karıştı! Polis müdahale etti! Amatör maçta ortalık karıştı! Polis müdahale etti!
Temsilcimiz Zonguldak Kömürspor bugün itibariyle 2. Lige veda ederek 3. Lige düştü. Kırmızı-lacivertli temsilcimizin küme düşmesi sonrasında tribün liderlerinden Zeki Beybeyoğlu, sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü.
Beybeyoğlu, takımın her zaman yanında olan Demir ailesi ve özellikle bu kadar yokluğa rağmen kaçmayan futbolculara teşekkür ederken,  Zonguldak’ın önde gelenlerine tepki gösterdi. Beybeyoğlu; “Şehir 3 maymunu oynadı. Yazıklar olsun bu şehrin önde gelenlerine, siyasilerine, başkanlarına. Bu takım küme düşmedi siz düştünüz” dedi.
Zeki Beybeyoğlu’nun yaptığı açıklama şu şekilde:
"Herkes yazıyor çiziyor, saygı duyarım. Herkesin düşüncesine saygım sonsuz 41 yaşında bir Zonguldakspor sevdalısıyım. Evet düştük keşke düşmeseydik. Ama futbolculara, yönetime, yüklenmeye gerek yok. Bu kadar ekmek bu kadar köfte. Ben öncelikle tesisi olmayan kalacak yeri olmayan Demir ailesinden başka destek görmeyip, burada onur mücadelesi veren bu takımı bu kadar yokluğa rağmen kaçmayan futbolculara ben şahsım adına teşekkür ediyorum. Birazda madalyonun o tarafından bakın bir tane bu şehir 3 maymunu oynadı. Yazıklar olsun bu şehrin önde gelenlerine, siyasilerine, başkanlarına.  Bu takım küme düşmedi siz düştünüz, biz bu takımı yine destekleriz. 7 yıl amatörde terk etmedik yine etmeyiz. Ama şampiyon oldu mu dondan fırlamış gibi çıkarsınız piyasaya ben Zonguldasporluyum mezara kadar" dedi.
Editör: Şeyma Kaya