Zonguldak Gençlik Merkezi haksızlık ve adaletsizliğe uğradı! Zonguldak Gençlik Merkezi haksızlık ve adaletsizliğe uğradı!
Galatasaray'da üst düzey performans sergileyen yıldız adayı, Voleybol Federasyonunun U16 kategorisinde 40 sporcunun yer alacağı milli  takım aday kadrosuna davet edildi.
Ankara TVF binasında Voley otelde yapılacak olan kampa davet edilen Galatasaray'ın Zonguldaklı Milli sporcusu Beril Başarır, milli formayı giyecek olması, Çaycuma Gençlerbirliği Spor Kulübü, Başkan  Gökhan Akırşan, Antrenörü Mustafa Akkaya ve Zonguldak'ı gururlandırdı.
Beril Başarır'ın milli takım aday kadrosuna çağırılması nedeniyle mutlu olduğunu belirten Çaycuma Gençlerbirliği voleybol antrenörü Mustafa Akkaya, Yıllardır milli takıma voleybolcu kazandırma hayalini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu, kulübümüz bünyesinde profesyonel takımlara ve milli takımlara yetiştirebilecek bir çok yeteneğin olduğunu ve serüvenin yeni başladığını söyledi.
Çaycuma Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Gökhan Akırşan ise: "Bizim için çok ayrı, çok özel ve kelimelerle ifade edilemeyecek bir mutluluk. Çaycuma'nın gururu kızımızın gelişimine katkıda bulunan Antrenörlerimiz Mustafa Akkaya ve Rüya Yıldız hocamıza , bizlere güvenen ve evladını teslim eden beril'imizin ailesine çok teşekkür ediyor, milli takım yolunda başarılar diliyoruz" dedi.