Prof. Dr. Özcan Pişkin yeniden ZBEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde! Prof. Dr. Özcan Pişkin yeniden ZBEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde!

Zonguldak Belediyesi’nin 1 Eylül’de yapılacak olan meclis toplantısının önemli gündem maddelerinden biri de Belediye Halk Otobüsleri ücret tarifesinin güncellenmesi. Dolmuşçuların alacağı yeni karara göre belirlenecek olan fiyatların, yakıt ve diğer maliyetlerdeki günlük artışlar nedeniyle daha sık güncellenmesinin kaçınılmaz olduğu belirtilmişti.

İŞTE GÜNDEM MADDESİ
Zonguldak Belediyesi’nin ilgili gündem maddesi ise şöyle;
“İşletme Müdürlüğünün 25.08.2023 tarihli ve 82255 sayılı, Belediyemiz 2023 yılı Belediye Gelirleri Tarifesinin 62’inci sayfasının "Halk Otobüsleri Tarifesi" başlığı altında bulunan A maddesinin 1’inci ve 2’nci bendinde belirtilen yolcu taşıma ücret tarifesinin güncellenmesi hakkındaki yazısı”


ÜCRETLER NE KADAR OLACAK?
Zonguldak Belediye Meclisi’nin yapacağı toplantı ile Belediye Halk Otobüslerinin yeni zamlı tarifesi netlik kazanacak. Öğrencinin 12-15, sivilin ise 14- 17 lira arasında olması bekleniyor. Mevcut yolcu ücretleri ise öğrenci 9, sivil 10 lira olarak geçerliliğini koruyor.