Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu üyesi ve Faal Futbol Hakemi Bayram Çiv, Ocak 2024 yılında  yapılacak olan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Adaylığını sosyal medya hesabından duyuran Bayram Çiv su ifadelere yer verdi:"Değerli Hakem, Gözlemci ve Spor Camiası; T.F.F.H.G.D. Zonguldak Şube Yönetim seçimi için yapılacak olan olağan genel kurulunda başkanlığa adayım.
18 yıldır keyifle hizmet ettiğim Zonguldak futbol ve hakem camiasına şimdi vefa borcunu ödeme zamanı.
Arkadaşlarımla çıkmış olduğum bu yolda hakem ve gözlemcilerimizin desteğini bekliyoruz.
Zonguldak ilinin hak ettiği ve özlediği görkemli günlerine kavuşturmanın gayreti içinde olacağıma tüm spor kamuoyuna bildiririm. Bugünden yarını görmek ancak geçmişi bilmekle mümkündür. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Rektör Özölçer'den TPAO Genel Müdürü Türkoğlu'na hayırlı olsun ziyareti! Rektör Özölçer'den TPAO Genel Müdürü Türkoğlu'na hayırlı olsun ziyareti!

SAYI 3'E ÇIKTI
Serkan Akal ve Murat Kaskun'un ardından Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şube Başkanlığına Bayram Çiv'in de aday olması ile sayı 3'e yükseldi.