Kadro dışı kaldılar! Kadro dışı kaldılar!

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycumaspor Kulüp Başkanı Şenan Kerçin'in kaybolduğunu iddia ederek, kayıp ilanı vermişti. 
Başkan Kantarcı, "Binbir güçlükle bulup başına getirdiğimiz Çaycumaspor başkanı Şenan Kerçin, kaybolmuştur. Nerede olduğunu bilenlerin ve haber alanların Çaycuma Belediyesi’ne başvurmaları rica olunur"ifadelerine yer vermişti. 

Bülent Kantarcı'nın bu paylaşımı sonrasında ise Çaycumaspor Kulüp Başkanı Şenan Kerçin resmi sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, kaybolmadığını ve Çin ve ve Meksika' da iş seyahatinde olduğunu duyurdu. 

Başkan Şenan Kerçin'in açıklaması şu şekilde:"
“Başkanım Geçen hafta Çin’deydim 10 günlük bir iş seyahatimiz oldu çok da faydalı oldu , Bu haftada Meksika’ya yine iş ile ilgili önceden programlanmış bir seyahatim vardı onları gerçekleştiriyorum. Çin'de Maske Müzik firmamız için enstrüman ithalatı yaptığımız fabrikaları ziyaret ettik , Meksika yada Maske Reklam için Kağıt ithalatı yaptığımız fabrika ziyareti için gelmiştik fakat aynı dönemde burada Meksika’nın çok önemli olan bayramlarından ölüler bayramına denk geldi bizde yalan yok birazcık onu da değerlendirdik. Ama burada da olsa işimizin takibindeyiz hatta buradan bütün arkadaşlar maçları canlı izledik.  Artık planlanmış seyahatim yok bundan sonra bütün seyahat ve işlerimi Çaycuma Spor Kulübümüzün  programına göre yapacağım Haftaya oradayım inşallah. Kaybolmadım şimdilik” diye cevap verdi.