Çiçek; "Partisini korumak adına bir cümle yazmaktan imtina eden adama ülkücü sıfatı yakışmaz" Çiçek; "Partisini korumak adına bir cümle yazmaktan imtina eden adama ülkücü sıfatı yakışmaz"
Ankara’da düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği Meclis toplantısında Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem Encümen üyesi seçildi. CHP Zonguldak İl Başkanı Devrim Dural, Başkan Erdem’i kutlayarak; “Karadeniz bölgesi ve Zonguldak’ımız için çok önemli bir göreve seçilen, bu gururu bizlere yaşatan Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem’i tüm örgütüm adına tebrik ediyorum” dedi.
Dural’ın açıklaması şu şekilde:
“Bugün gerçekleşen Türkiye Belediyeler Birliği seçimlerinde Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem Türkiye Belediyeler Birliği Encümen Üyesi seçilmiştir. Karadeniz bölgesi ve Zonguldak’ımız için çok önemli bir göreve seçilen, bu gururu bizlere yaşatan Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem’i tüm örgütüm adına tebrik ediyorum. Çalışkan Örgütümüzün özverili, fedakarca çalışmalarıyla kazanılan bu başarıya değerli katkılarıyla destek veren başta Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’e, Genel Başkan Yardımcımız Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Deniz Yavuzyılmaz’a, Zonguldak Milletvekilimiz Eylem Ertuğ Ertuğrul’a ve Belediye Başkanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.”