Bartınlı ünlü film oyuncusu Cansu Fırıncı, Başkomiser Ünal olarak başrolde oynadığı Arka Sokaklar dizisini karıştırdı.  Filmde, Organize suç örgütü ile işbirliğinde olan Ünal Başkomiser, kurduğu oyunla önce Rıza Babanın ekibinin dağılmasına neden oluyor, sonrasında ise Rıza Başkomiserin hayatını kaybetmesine sebep oluyor.

Bartınlı Cansu Fırıncı'nın Ünal Başkomiser olarak başrolünde oynadığı Arka Sokaklar dizisinin 639. Bölümden kesitler. (Bölüm özeti) 1 Eylül 2023 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 639. Bölümünde ekip, operasyonda yaşanan talihsiz bir olay yüzünden kızağa çekiliyor. Arka Sokaklar Evreninde artık hiçbir şey eskisi gibi değildir; aylar önce başlarına gelen büyük felaket, ekibin dağılmasına sebep olmuştur. Ekibin demirbaşlarından dört isim artık polis değildir. Gençler (Arda, Emre, Alper, Sinem) ufak tefek cezalarla kurtulsa da bir arada kalamamış, her biri farklı bir şubeye verilmiştir. Tüm bu olumsuzluklardan İstanbul da payına düşeni almıştır.

Sitem dolu sözler! "Sadece depremde hatırladınız" Sitem dolu sözler! "Sadece depremde hatırladınız"

Sokaklarda hayat, iyiler için çok zor, kötüler içinse çok kolay hale gelmiştir. Uyuşturucu, yolsuzluk, silahlı şiddet, kentin göbeğinde düzensiz gettolar, irili ufaklı mafyalaşma ve hepsi bir yana, iyiden iyiye yerleşmiş ‘kural tanımazlık’ artık şehrin tüm damarlarına sızmıştır. Daha düne kadar Rıza Baba’nın kullandığı odada şimdilerde, asayişten Ünal Kalafat Başkomiser oturmaktadır. Ancak kendisi o koltuğu doldurabilecek nitelikte biri mi, bu oldukça şüphelidir. Diğer yandan Ünal’ın bir numarası genç komiser Kadir, kendince haklı sebeplerden ötürü Rıza’yı ve ekibi düşmanı bellemiştir.

slında gözü pek, yiğit ve ‘doğru’ bir genç adamdır ancak, Ünal’ın aklına soktuğu yalanların etkisindedir. Rıza Baba ve ekibi, üzerlerindeki ölü toprağını silkeleyip, kendilerine oynanan oyunu bozmak için kolları sıvarlar. Ancak bu kez yol, her zamankinden çetindir.