Amasya ve Ankara Milletvekilleri Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Örgütü’nün 2023 yılında yapılan seçimlerde eğitim ve saha çalışmasında bulunan parti okulu eğitmenlerine teşekkür belgesi sunarak değerlendirmede bulundu.
Ziyaret sonrası açıklamada bulunan CHP Zonguldak İl Başkanı Devrim Dural:
"Bugün  CHP Amasya Milletvekili Reşat Karagöz, CHP Ankara Milletvekili Aliye Timisi Ersever bizleri ziyaret ettiler. Bir nezaket ziyaretinde bulunan il başkanlığımıza bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.  Kendileriyle bu yerel seçim gündemini Yerel seçim startını biliyorsunuz, verdik. Zonguldak'ta. Onunla ilgili bize destekleri var. Bu konuda fikirlerimizi kendilerine ilettik. Genel merkezden beklentilerimizi kendilerine ilettik. Kendilerine katıldıkları için, bize destek verdikleri için, bizlere tekrardan  motivasyon sağladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Ayaklarına sağlık, yüreklerine sağlık" dedi.

Değerlendirme için Zonguldak'ta olduklarını belirten Aliye Timisi Ersever 2024 seçimlerinde de başaracaklarına inandığını belirterek "İl başkanımız, ilçe başkanlarımızla birlikte. Yerel seçim gündemi değerlendirdik. Türkiye'de 2019 yılında başlamış olduğumuz yere Seçimlerde bundan sonraki süreçlerde üstüne koyarak Cumhuriyet Halk Partisi ve bileşenleriyle birlikte çalışmalarımıza hız verdik. Bir sonraki süreçte de gelerek startımızı vermiş bulunuyoruz şu an. başaracağız diyorum. Teşekkür ediyorum" dedi.

Benzine indirim geliyor! Bu geceye dikkat! Benzine indirim geliyor! Bu geceye dikkat!

Bir Amasyalı olarak Zonguldak'ta olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Reşat Karagöz
"Bizler de Zonguldak ilimizi ziyaret ederek örgütümüzle burada bir buluşma gerçekleştik. Biliyorsunuz önümüzde bir yerel yönetimler seçimleri var. Ne yapabiliriz? Nasıl başarılı olabilirizi konuştuk. İlerleyen dönemde tekrar bir daha geleceğiz çalışmaları yerinden ve birlikte burada hep beraber yapacağız. teşekkür ediyoruz sizlere de, örgütümüze de. Ben de bir Karadenizli olarak, Amasyalı olarak, Zonguldak'ta olmaktan çok mutluyum." dedi.