ZBEÜ Erkek Masa Tenisi Takımı Türkiye Masa Tenisi Süper Ligi’ne yükseldi ZBEÜ Erkek Masa Tenisi Takımı Türkiye Masa Tenisi Süper Ligi’ne yükseldi

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6. Grup'ta bugün Eskişehir deplasmanına giden Alaplı Belediyespor Kulüp Başkanı Nuri Tekin, Asbaşkan Erdal Akbaba, İkinci Başkan Mustafa Sevim, Genel Kaptan Batuhan Usaç, Kulüp Sözcüsü Yasin Ören, Yönetciler Metin Özdin, Yılmaz Acar, Murat Yaman, zorlu mücadeleyi izlemek için Eskişehir’e geldi.

Sarı-mavili idarecileri kapıda hiçbir Eskişehirli yöneticisi karşılamadı. Alaplı’ya gelen her takımı en iyi şekilde ev sahipliği yaparak, ağırlayan ve karşılayan çiçekler sunan Alaplı Belediyespor takıma yapılan bu hareket büyük tepki toplandı. 
Alaplı Belediyespor yönetimi Eskişehir idarecileri tarafından adeta yok sayıldı ve Alaplı Belediyespor takımının her iki yarıda da üstün oynadığı adeta sahayı dar ettiği karşılaşamın bariz ofsayt olan tek golünü atan Ercan Kuruçay’ın gol sevinci esnasında parmakları ile boğaz kesme işareti yapması centilmenliğe sığmadı.