TFF, Serik Belediyespor ile Zonguldak Kömürspor maçı canlı yayınlanacak. TFF, Serik Belediyespor ile Zonguldak Kömürspor maçı canlı yayınlanacak.
Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Alaplı Belediyespor ile Eskişehirspor, Lig’in 21. Hafta maçında karşı karşıya gelecek. 
Merkez Hakem Kurulu (MHK), zirveyi yakından ilgilendiren bu önemli maçın hakemini ise açıkladı.
24 Mart Pazar günü saat 15.00’de Alaplı İlçe Stadı’nda oynanacak olan bu önemli müsabakayı İstanbul Bölgesi’nden Burak Sarıgöl yönetecek.
Sarıgöl’ün yardımcılıklarını ise Gökhan Şenlik ve Abdurrahman Kozan yapacak. Maçın 4. Hakemi ise Murat Furkan Söyler olarak belirlendi.
İstanbullu Hakem Sarıgöl, kariyerinde BAL’da 9, U17 Elit A 1,  Kadınlar 1. Lig 2 maç olmak üzere toplam 12 maç yönetti. Bu 12 naçta 55 sarı, 4’de kırmızı kart görsterdi. 
Ayrıca 41 puanla 3. sırada yer alan temsilcimiz Alaplı Belediyespor, 45 puanla 2. sırada yer alan Eskişehirspor’u şampiyonluk şansını sürdürmesi için mutlak yenmesi gerekiyor.  Yenilgi ve beraberlik alması halinde ise temsilcimiz şampiyonluk şansını mücizelere bırakacak.
Editör: Şeyma Kaya