AK Parti Zonguldak İl Teşkilatı tarafından, 'Yüz yüze 100 Program'  kapsamında Ereğli ilçesinde ziyaretler gerçekleştirildi. 

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan’a, İl Teşkilat Başkanı Erdoğan Muammer Koca, İl Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek, il yönetim kurulu üyeleri Baki Tura, Hüseyin Eroğlu, Ereğli İlçe başkanı İbrahim Sezer ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Ak Parti İl teşkilatı tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

"Sayın Mustafa Çağlayan, Ak Parti Ereğli ilçe başkanlığımızı ziyaret ederek ilçe başkanımız İbrahim Sezer ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldiler.

İmeak Deniz Ticaret odası Kdz. Ereğli şubesini ziyaret ederek başkan Oğuz Ünlüer ve yönetimiyle bir araya geldiler.

Zonguldak Maden Şehitleri Aileleri Derneği’ni ziyarette bulunarak, dernek başkanı  Çetin Yiğit ve yönetimiyle bir araya geldiler.

Lösev Kdz. Ereğli şubesini ziyaret ederek şube başkanı Tarkan Atik’e çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Kayıp denizcilerin ailelerine bilgilendirmeler! Kayıp denizcilerin ailelerine bilgilendirmeler!

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kdz. Ereğli şubesini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Kdz. Ereğli Gazeteciler Dernek başkanı Şafak Erel ve kıymetli basın mensuplarımızla bir araya gelerek gündeki konularla ilgili sohbet gerçekleştirdiler. 

Kdz Ereğli ilçe kaymakamı Sayın Mehmet Yapıcı’yı ziyaret ederek Ereğli ilçemizle ilgili fikir alışverişinde bulundular."