Rektör Özölçer bayramda hastaları unutmadı! Rektör Özölçer bayramda hastaları unutmadı!
Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İncivez Yerleşkesinde düzenlenen törene İl Müdürü Hakan Yüksel, şair ve yazarlar; Gülden Işık, İbrahim Tığ, Selma Aydın, Üzeyir Karahasanoğlu, Nihat Altun, Fatma Kılıç, Esra Kahya, Vedat Dinç, Oral Yılmaz, Gül Güleryüz, Muharrem Akman, Elif Sağım, Salim Çalık ve Fatma katıldı.
Törende konuşan Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel;
“Her insan sanatla uğraşamaz, sanatçı gibi bakamaz. Sanat açısıyla bakmak çok farklı bir bakış açısı gerektirir. Sanatla uğraşan insan etrafına ya da çevresine hiçbir zaman zarar vermez. İnsanların bakış açısını değiştirir. Bizlerde ilimizin yetiştirdiği güzide insanlarımız, şair ve yazarlarımızla bir araya gelmekten son derece mutluyuz. Sanatçı bir ilin, ülkenin yüzakıdır. Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün yolunda bu anlamlı ve önemli gün ve haftada sanatçılarımızla bir araya geldik, kendilerine bizlere verdikleri katkı ve destekler nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.
Yüksel, program sonunda sanatçılara plaket ve başarı belgeleri takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bilindiği gibi 81 il içinde bir tek Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, ilinin şair ve yazarlarını bir araya getirerek öğrenci ve gençlerle buluşturuyor.